Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

kataloginzyniera.pl » Produkty budowlane » Oprogramowanie » Programy do konstrukcji

Program do projektowania konstrukcji HALBER

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie
  • HALBER to unikalny program służący do obliczania i projektowania ramowych konstrukcji stalowych w niezwykle szybki i efektywny sposób. Oprogramowanie powstało we współpracy z największymi producentami hal i niezmiennie od ponad dwudziestu lat stanowi podstawowe narzędzie pracy projektantów w Skandynawii, a obecnie jest także wiodącym produktem w Niemczech.
    HALBER łączy w sobie najlepsze rozwiązania zaimplementowane prosto od specjalistów i ma szereg przydatnych funkcji, od bardzo szybkiego wykonania wstępnych obliczeń dotyczących sprzedaży po ostateczną analizę statyczną oraz stworzenie dokumentacji końcowej. Oprogramowanie umożliwia projektowanie przy niewielkim zużyciu stali, co w efekcie przekłada się na wzrost konkurencyjności użytkownika na rynku. Wszystkie rysunki, pliki CNC, zestawienia materiałów i plany montażu są generowane automatycznie bezpośrednio z programu.
    HALBER z powodzeniem używany jest zarówno przez firmy działające lokalnie, jak i te eksportujące swoje konstrukcje na rynek zagraniczny, dzięki obsłudze różnych Eurokodów i języków. Narzędzie to umożliwia wygenerowanie kompletnej dokumentacji przetłumaczonej na inny język z zachowaniem wybranego Eurokodu, co znacznie wpływa na usprawnienie pracy.

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie