Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

kataloginzyniera.pl » Artykuły » Vademecum Budownictwo Kolejowe

MP Construction - prezentacja

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

MP Construction Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 29.11.2016 r.

MP Construction specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji obiektów inżynieryjnych w wąskiej dziedzinie technologii bezwykopowych. Jako jedna z nielicznych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej wykonuje tunele o dużych i bardzo dużych przekrojach metodą przeciskową, pozwalającą na utrzymanie ciągłości ruchu drogowego lub kolejowego podczas realizacji obiektów. Silnym fundamentem firmy jest kadra inżynierska, która wyróżnia się szeroką wiedzą, wielokrotnie sprawdzoną w praktyce.

MP Construction Vademecum Budownictwo Kolejowe MP construction Vademecum Budownictwo KolejoweTechnologie bezwykopowe

Pracownicy MP Construction mają wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w wykonywaniu przepustów, rurociągów przesyłowych, przewodów kanalizacyjnych oraz wodociągowych w technologii mikrotunelowania, jak również innymi metodami zaliczanymi do technologii bezwykopowych – takimi jak przeciski oraz przewierty sterowane. Praktyka ta pozwoliła pracownikom na stworzenie autorskich technologii sterowania, podpartych znajomością zagadnień. Kolejną metodą zaliczaną do technologii bezwykopowych, która jest stosowana przez firmę w kraju i za granicą, jest przeciskanie hydrauliczne, czyli piperoofing. Poprzez połączenie tej metody ze zdobytymi umiejętnościami drążenia tuneli w gruntach skalistych, MP Construction potrafi wzbogacić infrastrukturę o przejścia podziemne dla pieszych, przepusty i przejazdy awaryjne bez ingerencji w istniejące zagospodarowanie na terenach zurbanizowanych, bez względu na rodzaj przeszkody i warunki geologiczne.

MP Construction Vademecum Budownictwo Kolejowe


Stosując technologie bezwykopowe w sektorze kolejowym, firma wychodzi naprzeciw potrzebom rynku oraz inwestorów, umożliwiając zmniejszenie utrudnień w ruchu pociągów podczas prowadzonych inwestycji, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pasażera i wyniki ekonomiczne przewoźnika.
Ciągły rozwój i pogłębianie specjalistycznej wiedzy wpływa na udoskonalanie opracowanych metod i umiejętne wpisanie się w potrzeby rynku, zarówno w przypadku infrastruktury kolejowej, jak i drogowej. Dzięki takiej strategii firma MP Construction coraz częściej realizuje zlecenia poza strukturami Unii Europejskiej.

MP Construction Vademecum Budownictwo Kolejowe

MP Construction Sp. z o.o.

Fiema MP Construction specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów inżynieryjnych metodą przeciskową, pozwalającą na utrzymanie ciągłości ruchu drogowego lub kolejowego w trakcie ich budowy.

MP Construction - prezentacja

MP Construction specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji obiektów inżynieryjnych w wąskiej dziedzinie technologii bezwykopowych. Jako jedna z nielicznych na terenie Polski oraz Unii

więcej »

Wiadukty kolejowe w ramach budowy autostrady A1

Na początku 2017 r. MP Construction przystąpi do realizacji robót związanych z wykonaniem dwóch wiaduktów kolejowych w technologii bezwykopowej, zaprojektowanych w ramach budowy autostrady A1

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie