Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

kataloginzyniera.pl » Artykuły » Vademecum Budownictwo Kolejowe

Strunobetonowy podkład kolejowy PS-94P

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

PRECON POLSKA Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 29.11.2016 r.

Strunobetonowy podkład kolejowy PS-94P przeznaczony jest do stosowania z przytwierdzeniem sprężystym SB w torach każdej klasy. Obliczenia i projekt podkładu wykonali w 2007 r. projektanci szwedzkiej firmy Abetong AB. Produkt spełnia wynikające z normy wymagania PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. stawiane podkładowi PS-94 w WTWiO-ILK3a-5187/01/05. Podkłady PS-94P i PS-94 różnią się sposobem sprężenia betonu. Podkład PS-94P produkowany jest w zakładzie Precon w Jastrowiu w technologii i pod nadzorem Abetong AB, właściciela Precon. Podkłady PS-94P przeszły kolejno: w 2009 r. badania typu w Centrum Naukowo-Technicznym Kolejnictwa, w latach 2010-2015 eksploatację i testy w zarządzanej przez PKP PLK S.A. linii kolejowej nr 274 Wrocław-Zgorzelec oraz w 2016 r. badania typu (z cementem z innej cementowni) w Instytucie Kolejnictwa. Podkłady będą dostępne po uzyskaniu Certyfikatu WE.

Producent: Precon Polska Sp. z o.o.
Zastosowanie: tory kolejowe każdej klasy (podstawowe przeznaczenie: tory klasy 0 i 1)

Precon Polska Vademecum Budownictwo Kolejowe

PRECON POLSKA Sp. z o.o.

Oferuje żelbetowe i strunobetonowe konstrukcje prefabrykowane dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i rolniczego oraz strunobetonowe podkłady kolejowe PS-94P w technologii Abetong AB – projektanta, producenta i sprzedawcy licencji podkładów.

Strunobetonowy podkład kolejowy PS-94P

Strunobetonowy podkład kolejowy PS-94P przeznaczony jest do stosowania z przytwierdzeniem sprężystym SB w torach każdej klasy. Obliczenia i projekt podkładu wykonali w 2007 r. projektanci

więcej »

Strunobetonowe podkłady kolejowe PS-94P produkcji Precon

Precon Polska Sp. z o.o. jest producentem strunobetonowych podkładów kolejowych PS-94P, zaprojektowanych jako odpowiedniki podkładów PS-94 oraz PS-93. Podkłady PS-94P Podkłady PS-94P

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie