Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

kataloginzyniera.pl » Artykuły » Vademecum Bezpieczeństwo Pożarowe

System gaszenia lokalnego Fire Trace

  • Drukuj
  • Drukuj
  • Powiadom znajomego
  • Podziel się w internecie

DEKK Fire Solutions Sp. z o.o.

Data wprowadzenia: 12.07.2016 r.

System Fire Trace ze środkiem gaśniczym Novec lub innym wyzwalany jest bezpośrednio w zagrożonej strefie. Specjalny przewód wyprowadzony z butli do chronionego obszaru spełnia zarówno zadanie detekcji pożaru, jak i dostawy środka gaśniczego. Wyzwolony środek gaśniczy ma za zadanie tłumienie rozprzestrzeniania się ognia. Wielkość butli zależna jest od wielkości chronionego obszaru. Jedna butla może w niektórych przypadkach chronić kilka obszarów. System gaszenia lokalnego dostępny jest również w wersji wykorzystującej detektory dymu i dysze kierunkowe. Różne konfiguracje systemu pozwalają wykorzystać go w nieograniczonych typach aplikacji. Systemy Fire Trace mają obecnie ponad 20 międzynarodowych certyfikatów, m.in. FM, UL.

Dystrybutor: DEKK Fire Solutions Sp. z o.o.
Producent: Fire Trace
Zastosowanie: gaszenie lokalne szaf elektrycznych, serwerów, komór silnika i wielu innych

dekk fire solutions, system gaszenia lokalnego, fire trace

DEKK Fire Solutions Sp. z o.o.

  • ul. Zielona 52, 05-500 PIASECZNO (woj. mazowieckie)
  • tel. 22 244 22 00, 503 135 873
  • faks 22 244 22 01
  • info@dekk.pl
  • www.dekk.pl

Jedna z czołowych firm świadczących usługi z zakresu projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu instalacji ppoż. Ukierunkowuje swoje działania na najistotniejsze sektory gospodarki, wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania ochrony przeciwpożarowej.

System gaszenia gazem – INERGEN

Zabezpieczenie przeciwpożarowe strategicznych pomieszczeń to, obok wyboru odpowiedniego systemu detekcji pożaru, także wybór właściwego systemu gaśniczego. Od lat istniała i wciąż rozwija

więcej »

System gaszenia lokalnego Fire Trace

System Fire Trace ze środkiem gaśniczym Novec lub innym wyzwalany jest bezpośrednio w zagrożonej strefie. Specjalny przewód wyprowadzony z butli do chronionego obszaru spełnia zarówno zadanie

więcej »

W celu wysłania wiadomości przepisz hasło z obrazka:

Wyślij kopię wiadomości również do mnie

Produkty (0)

www.inzynierbudownictwa.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

Kanał YouTube

Profil Google+